Mgr. Oľga Chovancová

Liečebný pedagóg, Certifikovaná laktačná poradkyňa o.z. Mamila, Poradkyňa pri nosení o.z. Mamila

V laktačnom poradenstve pôsobím od roku 2002. V roku 2007 som sa stala certifikovanou laktačnou poradkyňou o.z. Mamila a v roku 2018 certifikovanou poradkyňou pri nosení. V centre Baby Help pôsobím od jeho vzniku v roku 2018.

Svoje odborné a praktické vedomosti v oblasti dojčenia, predpôrodnej prípravy na dojčenie, starostlivosti o novorodenca a vzťahovej výchovy si neustále rozširujem absolvovaním odborných kurzov so slovenskými, ale aj svetovými odborníkmi ako napr. Dr. Jack Newman, Dr. Robert Sears, Dr. Nils Bergman. Praktické zručnosti som získala aj pri výchove svojich štyroch detí a v praxi liečebného pedagóga v rámci predškolskej a školskej pedagogiky.

V centre Baby Help poskytujem predpôrodnú prípravu na dojčenie a starostlivosť o novorodenca, poradenstvo pri dojčení a nosení a vediem taktiež skupinové vzdelávanie matiek.

Svojím prístupom sa snažím prirodzeným spôsobom posilňovať kompetencie klientov, sprevádzať ich v poznávaní a napĺňaní potrieb svojich detí. Je pre mňa obrovskou radosťou byť súčasťou premien, ktoré poradenstvo pri dojčení tak efektívne ponúka. Sú to nespočetné zmeny od bolesti k zdraviu, od plaču k radosti a od bezmocnosti k istote, že sa to dá zvládnuť.

Contact Info:

O nás

Naše centrum pomáha rodičom pod vedením detskej lekárky MUDr. Daniely Miklovičovej, PhD., IBCLC , aby poznávali a dokázali prakticky napĺňať potreby svojich detí v oblasti dojčenia, nosenia, spánku a vývinového pohybu.

Pracovný čas

Pondelok - Piatok: NA OBJEDNÁVKUSobota: ZatvorenéNedeľa: Zatvorené

Kontakt

0918 916 830Zdravotné stredisko Tbiliská 6, Bratislava – RačaKontakt