Skupinové vzdelávanie matiek s deťmi

V našom centre Baby Help vám ponúkame možnosť vzdelávať sa a vzájomne sa podporiť na stretnutí matiek s deťmi. V rámci vzdelávania si môžete vypočuť prezentáciu na danú tému, spoznať názory a skúsenosti iných matiek, zdieľať svoj príbeh. Zároveň tu vzniká príležitosť nájsť pre seba a svoje dieťa nových priateľov.

Vzdelávanie na konkrétnu tému je v rozsahu jedného stretnutia. Témy obmieňame každé dva mesiace. Môžete si vybrať akúkoľvek stredu v mesiaci. Na vzdelávanie je potrebné sa telefonicky vopred objednať.

Skupinové vzdelávanie sa koná v stredy od 10:30 – 12:00 v priestoroch Baby Help.

V našej ponuke sú tieto témy:

  • Všetko o prvom jedle

Kedy a ako začať s príkrmami? Otázka imunologického okna. Dojčenie pri zavádzaní pestrej stravy. Čo robiť, keď moje dieťa odmieta jesť jedlo?

  • Spánok v prvých dvoch rokoch

Spánok bábätiek z pohľadu neurológie. Vzájomné prepojenie spánku a dojčenia. Znepokojuje Vás dĺžka, náročnosť uspávania, časté budenie a celkovo spánok vášho dieťaťa? Porozumenie vašej situácii a praktické rady.

  • Dojčenie a výchova.

Základné nástroje vzťahovej výchovy. Význam dojčenia pri výchove. Ako zvládnuť náročné situácie? Ako čeliť tlakom okolia?

  • Dojčenie po prvom roku života.

Vývinové špecifiká obdobia. Zloženie materského mlieka po prvom roku. Význam pre zdravie dieťaťa a matky. Samoodstavenie.

  • Dojčenie a zdravie zubov dieťaťa.

Vedecké informácie k téme. Základná starostlivosť o prvé zuby. Nočné dojčenie a zdravie zubov.

  • Ako rozvíjať schopnosti môjho dieťaťa od narodenia po tretí rok života?
  • Emócie môjho dieťaťa – ako im porozumieť a reagovať?

Možnosť prihlásenia na skupinové vzdelávanie: 0918 916 830

 

O nás

Naše centrum pomáha rodičom pod vedením detskej lekárky MUDr. Daniely Miklovičovej, PhD., IBCLC , aby poznávali a dokázali prakticky napĺňať potreby svojich detí v oblasti dojčenia, nosenia, spánku a vývinového pohybu.

Pracovný čas

Pondelok - Piatok: NA OBJEDNÁVKUSobota: ZatvorenéNedeľa: Zatvorené

Kontakt

0918 916 830Zdravotné stredisko Tbiliská 6, Bratislava – RačaKontakt