Babykurz pre starých rodičov

Starí rodičia sú nenahraditeľní. Hrajú dôležitú úlohu v živote ich vnúčat. Rovnako dokážu byť významnou pomocou aj pre čerstvú mamičku, pre ktorú je zrazu všetko tak nové a často náročné. No predsa aj pre nich je táto rola nová.

Aby sa čo najlepšie predišlo konfliktom, ostali vzťahy zdravé a starý rodič bol pre svoje deti skutočnou pomocou, ponúkame v centre Baby Help kurz pre starých rodičov, kde sa môžu na túto novú rolu dostatočne pripraviť. Budeme sa spolu rozprávať ako môže byť starý rodič užitočný v období tehotenstva, po pôrode, v období prvých hier. Kurz obsahuje praktickú komunikačnú časť o kompetenciách starých rodičov. Na základe vedeckých potvrdení, ktoré obhajujú zdravý sedliacky rozum a materinský inštinkt, si taktiež povieme o základných potrebách bábätka, čiže dojčení, nosení a spánku. Tí starí rodičia, ktorí budú mať záujem, sa môžu na kurze prakticky naučiť, ako môžu aj oni nosiť svoje vnúča v nosiči alebo v šatke a získať bezpečné tipy ako utíšiť a uspať bábätko v náručí.

Kurz prebieha formou jedného stretnutia (2,5 hodiny). Môžete si vybrať, či chcete kurz absolvovať individuálne alebo v rámci skupinovej prípravy (max. 6 účastníkov).

Bližšie informácie o kurze a prihlasovanie: 0918 916 830

O nás

Naše centrum pod vedením detskej lekárky MUDr. Daniely Miklovičovej, PhD., IBCLC pomáha rodičom, aby poznávali a dokázali prakticky napĺňať potreby svojich detí v oblasti dojčenia, nosenia, spánku a vývinového pohybu.

Pracovný čas

Pondelok - Piatok: NA OBJEDNÁVKUSobota: ZatvorenéNedeľa: Zatvorené

Kontakt

Dojčenie/nosenie: 0918 916 830Vývinový pohyb: 0905 521 925Zdravotné stredisko Tbiliská 6, Bratislava – RačaKontakt