Babykurz pre starých rodičov

Starí rodičia sú nenahraditeľní. Hrajú dôležitú úlohu v živote ich vnúčat. Rovnako dokážu byť významnou pomocou aj pre matku a otca ich vnúčatka, pre ktorých je všetko nové a často náročné. Starí rodičia sú však taktiež prvýkrát vo svojej novej roli a môžu cítiť rôzny druh neistoty.

Aby bol starý rodič pre svoje deti skutočnou pomocou a ostali vzťahy zdravé, ponúkame v centre Baby Help kurz pre starých rodičov, kde sa môžu na túto novú rolu dostatočne pripraviť. Budeme sa spolu rozprávať ako môže byť starý rodič užitočný v období tehotenstva, po pôrode, v období prvých hier. Kurz obsahuje praktickú komunikačnú časť o kompetenciách starých rodičov. Taktiež si povieme o základných potrebách bábätka, o dojčení, nosení a spánku.

Na kurze budete mať možnosť sa prakticky naučiť ako manipulovať s bábätkom, ako ho utíšiť v náručí, alebo ako ho nosiť na rukách, či v nosiacej pomôcke.

Kurz prebieha pre jednotlivca alebo pár formou jedného stretnutia (2 hodiny).

Bližšie informácie o kurze a prihlasovanie:  0918 916 830

O nás

Naše centrum pomáha rodičom pod vedením detskej lekárky MUDr. Daniely Miklovičovej, PhD., IBCLC , aby poznávali a dokázali prakticky napĺňať potreby svojich detí v oblasti dojčenia, nosenia, spánku a vývinového pohybu.

Pracovný čas

Pondelok - Piatok: NA OBJEDNÁVKUSobota: ZatvorenéNedeľa: Zatvorené

Kontakt

0918 916 830Zdravotné stredisko Tbiliská 6, Bratislava – RačaKontakt